Forum dyskusyjne osób uprawiających sport – dla osób o różnych zamiłowaniach sportowych i w każdym wieku. Odnajdziesz tutaj ciekawe informacje o sporcie oraz różnorodne porady. Odwiedź to forum i podziel się swoim spostrzeżeniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

nibylandia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-24
Liczba postów: 44

Odp: Gdzie kupić plamoodporne poduszki?

Cześć, spotkałyście się kiedyś z takim produktem jak poduszki plamoodporne? Konkretnie chodzi mi poduszki dekoracyjne na sofę. Moje dzieciaki uwielbiają zabawę poduszkami i cały czas mam je wysmarowane czekoladą i zaplamione różnymi napojami. Same poduszki nie muszą być plamoodporne, ważne żeby znaleźć poszewki z takiego materiału.

Offline

szyszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-20
Liczba postów: 64

Odp: Gdzie kupić plamoodporne poduszki?

Z obrusami plamoodpornymi sie spotkałam, ale o czymś takim jak piszesz słysze pierwszy raz. Wiesz, taką poszewke zawsze możesz sama uszyć. Wystarczy tylko odpowiedni materiał. Może coś takiego Cie zainteresuje http://blackcatdesign.com.pl/c/1622/tkaniny-carabu-tkaniny.html? Podobno ta tkanina jest najbardziej plamoodporna ze wszystkich dostępnyc na rynku.

Offline

PaniKonrada
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 36

Odp: Gdzie kupić plamoodporne poduszki?

Takie oryginalne poduszki to rzeczywiści fajna sprawa. Sama chętnie być takie poduszki sobie kupiła, bo moje dzieci też do aniołków nie należą. Przyznam szczerze, że z plamoodpornymi poduszkami się jeszcze nie spotkałam, aczkolwiek niektóre materiały rzeczywiście łatwiej się czyści niż inne

Offline

Drastyczna
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 35

Odp: Gdzie kupić plamoodporne poduszki?

Poduszki to pikuś, bardziej problematyczna w czyszczeniu jest biała sofa. Tylko jak chce się mieć stylowe wnetrz domu to trzeba troszkę pocierpieć. Na szczęście dzisiaj nawet obite białą tkaniną sofy tak szybko się nie brudzą. Stosuje sie specjalne materiały na sofę, które są bar-dziej wytrzymale i mniej podatne na takie zabrudzenia. Może właśnie takiego materiału użyc do obszycia poduszek?

Offline