Forum dyskusyjne osób uprawiających sport – dla osób o różnych zamiłowaniach sportowych i w każdym wieku. Odnajdziesz tutaj ciekawe informacje o sporcie oraz różnorodne porady. Odwiedź to forum i podziel się swoim spostrzeżeniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Powstaniec
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-29
Liczba postów: 125

Odp: Informacje na tematy cen transferowych

Witam użytkowników. Jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia na temat cen transferowych, chciałbym abyście podzielili się informacjami. Ja niestety niewiele wiem, a muszę się nieco do-edukować. Potrzebuję waszej pomocy. Dla mnie to ważne.

Offline

DaisyTheDuck
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 31

Odp: Informacje na tematy cen transferowych

Cześć użytkowniku! big_smile ja mam to samo, też bym chętnie zassała troszkę wiedzy na temat tych cen transferowych, nie mam pojęcia z czym to się je, wiec pozwól, że się podepnę pod twoją prośbę. Piszcie ludzie! Dla mnie też jest to mega istotne.

Offline

Jacenty
Użytkownik
Lokalizacja: Bełchatów
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 30

Odp: Informacje na tematy cen transferowych

Witam. Ja się nie podepnę, a mam nadzieję, że troszkę pomogę. Dam wam namiar na super stronkę, gdzie dostępnych jest wiele dobrych artykułów na tematy księgowe. https://dokumentacjepodatkowe.pl/baza-w … ransferowe, tutaj sobie poczytajcie. Myślę, że przyda się namiar ze względu na możliwość zakupienia specjalnego narzędzia, który pozwoli wam z łatwością utworzyć ważne dokumenty. Wedle mnie ta informacja jest bardzo istotna, bo nie wszystkie narzędzia dostępne w sieci są skuteczne. Mam nadzieję, że ta informacja wam pomoże. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Offline